facebook

Dane teleadresowe:

Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
woj. Śląskie

tel. +48 32 363-12-00
faks +48 32 363-12-07
Wyślij wiadomość
http://www.humanitas.edu.pl

Wyższa Szkoła Humanitas to 25 lat tradycji kształcenia! Humanitas to 10 kierunków kształcenia, w tym 6 kierunków magisterskich, ponad 50 specjalności i około 55 kierunków studiów podyplomowych. To także bogata oferta szkoleń, a także szereg propozycji dla najmłodszych oraz ich rodziców, a nawet dziadków. WSH cieszy się opinią jednej z najlepszych uczelni niepublicznych w województwie śląskim.

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu powstała 23 kwietnia 1997 roku. Obecnie jest największym niepublicznym ośrodkiem akademickim w regionie śląsko-dąbrowskim. Uczelnia od szesnastu lat kształci na najwyższym poziomie i gwarantuje studentom wszechstronny rozwój intelektualny oraz możliwość uczestnictwa w bogatym życiu akademickim.

Uczelnia dbająca o jakość kształcenia. Głównym celem Humanitas jest gwarancja wysokiej jakości kształcenia, dlatego wśród wykładowców znajdują się nauczyciele akademiccy z bogatym dorobkiem naukowym, najlepsi w Polsce specjaliści w swoich dziedzinach. Wśród wykładowców i gości znajdują się m.in. prof. Andrzej Zoll, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, prof. Jerzy Buzek, prof. Czesław Kupisewiecz, prof. Adam Lityński, prof. Kazimierz Marszał, prof. Dariusz Rott, prof. Tadeusz Sławek, a także red. Tomasz Kammel, red. Krzysztof Mroziewicz, Małgorzata Ohme i insp. Mariusz Sokołowski.

Wśród jej absolwentów jest wielu znanych i cenionych ekspertów m.in. Marszałek Województwa Śląskiego Arkadiusz Chęciński, Jakub Szurdyga, zastępca burmistrza Czeladzi.

Uczelnia wychodząca naprzeciw studentom. Humanitas dwa lata z rzędu wygrywała w plebiscycie „Dziennika Zachodniego” na uczelnię przyjazną studentom. Działa tu specjalna strefa studenta, w której można się relaksować w przerwie między zajęciami pijąc kawę, a nawet… grając w „piłkarzyki”. Uczelnia zlokalizowana jest w samym centrum Sosnowca, gdzie bez najmniejszego problemu można dojechać z każdego miejsca aglomeracji górnośląskiej. Humanitas dysponuje także własnym parkingiem na kilkaset aut, akademikami i bufetem.

Współpraca międzynarodowa. Uczelnia prowadzi współpracę z uczelniami i ośrodkami naukowymi na całym świecie, dzięki czemu studenci Humanitas mogą kształcić się w ramach programu „LLP-Erasmus” m.in. w Portugalii, Niemczech, Czechach, Słowenii, Grecji, Turcji, Francji. Uczelnia jest też bardzo popularna za granicą, czego dowodem są liczni studenci z całego świata m.in. z Nigerii, Niemiec, Ukrainy czy Białorusi. Studia wzbogacone ciekawymi zajęciami. W Humanitas prowadzone są wykłady otwarte w ramach programów „Humanitas” i „Praxis”. Są to spotkania z wybitnymi przedstawicielami świata nauki, kultury i massmediów. W ramach programu „Humanitas” szkołę odwiedzili m.in.: prof. Jan Tomasz Gross, red. Adam Michnik, red. Kamil Durczok, prof. Jerzy Buzek, red. Janina Paradowska, Krystyna Janda, Jacek Kaczmarski, Kazimierz Kutz, Janina Ochojska, Julia Pitera, prof. Magdalena Środa.

Humanitas to lider i zwycięzca rankingów. Uczelnia przyjazna studentom wg „Dziennika Zachodniego”, lider pod względem ilości zagranicznych studentów wg „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej”, studia podyplomowe na 2. miejscu w Polsce wg „Forum Samorządowego”, 6. miejsce w Polsce w rankingu wydziałów prawa organizowanym przez „DGP”, Humanitas w gronie 30 najlepszych uczelni biznesowych w Polsce wg „Home&Market”.

Najszersza w regionie oferta dydaktyczna. Humanitas jest największą uczelnią w regionie pod względem liczby prowadzonych kierunków studiów. Proponujemy studentom 13 kierunków (licencjackich, magisterskich i inżynierskich), w tym:


Oferta

Kierunki studiów:

Administracja
Bezpieczeństwo narodowe
BHP
Elektroradiologia
Filologia angielska
Pedagogika
Prawo
Psychologia
Zarządzanie

Studia podyplomowe

Administracja
Pedagogika i psychologia

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry