facebook

Dane teleadresowe:

Robotnicza 70B
53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel. +48 71 78 338 28
tel. +48 602 583 369
faks +48 71 78 338 28
Wyślij wiadomość
http://www.humanistyczna.pl

Uczelnia kształci m.in. architektów wnętrz, geodetów, fizjoterapeutów oraz specjalistów od architektury i urbanistyki. Absolwenci Wyższej szkoły Humanistycznej są odpowiednio przygotowani do pracy w urzędach, instytucjach publicznych, a także w przedsiębiorstwach oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu zaprasza wszystkich chętnych do studiowania na kierunku Architektura Wnętrz. Program studiów oferuje przedmioty ogólne: takie jak historia sztuki, budownictwo, praktyczne : malarstwo, rysunek, rzeźba, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz oraz oczywiście programów komputerowych pozwalających na projektowanie i wizualizację : archiCAD, photoshop, 3D MAX. W trakcie studiów są realizowane praktyki zawodowe pozwalające poznać tajniki wybranego zawodu i ułatwić wybór kariery zawodowej. Nasi absolwenci podejmują pracę w branży projektowania i dekorowania wnętrz, projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz oraz w agencjach reklamy i innych firmach mających w profilach swej działalności działania artystyczne. Indywidualiści mogą wybrać ścieżkę własnej działalności gospodarczej. Studiowanie Architektury Wnętrz to wspaniała przygoda pomagająca spełniać marzenia.

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu posiada trzy bazy dydaktyczno szkoleniowe: przy ul. Wojrowickiej 58 w budynku XV LO , budynku przy ul. Stabłowickiej 95, oraz oddanym w 2011 r do użytku budynku przy ul. Robotniczej 70 B.

W skład bazy naszej uczelni wchodzą między innymi: sale wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny i ćwiczeniowy, pracownie malarstwa i rzeźby, sale komputerowe z nieograniczonym dostępem do Internetu, kafejka internetowa. Ponadto w szkole funkcjonuje bezprzewodowa sieć WiFi. Oprócz tego dostępne są sale do nauki języków obcych, czytelnia i biblioteka. Również w obrębie naszej uczelni działa bufet, punkt ksero, a także obszerny parking.

Władze uczelni kładą duży nacisk nie tylko na rozwój intelektualny studentów, ale również na ich rozwój fizyczny. Studenci w ramach prowadzonych zajęć mogą korzystać z sal gimnastycznych, siłowni, basenu, boisk.


Oferta

Studia podyplomowe
Grafika Komputerowa w Architekturze Wnętrz
Sztuka wystawiennicza i scenografia
Wnętrza i design
Stylizacja & Art

Studia I stopnia – licencjackie
Architektura Wnętrz

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry