facebook

Dane teleadresowe:

Wawrzyniaka 8
70-392 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie

tel. +48 91 420 13 33
tel. +48 91 422 62 60
faks +48 91 422 62 64
Wyślij wiadomość
http://www.szczecin.wseit.edu.pl

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej to przyjazne dla studenta miejsca, w którym może on realizować swoje talenty i pasje. Przygotowujemy studentów do udanego startu zawodowego dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej bazie dydaktycznej. Dlaczego my? 1.Atrakcyjna oferta 2.Studia rozszerzone bez dodatkowych opłat 3.Kształcimy specjalistów zorientowanych na sukces 4.Nowoczesna baza 5.Brak opłaty rekrutacyjnej i wpisowej

Założycielem Uczelni jest Galilea Sp. z o.o. posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności dydaktycznej. W roku 1995 Galilea powołała Centrum Edukacji Zawodowej „ Promocja” organizujące kursy zawodowe o profilu medycznym, humanistycznym a następnie utworzyła Wielkopolską Szkołę Medyczną – niepubliczną szkołę policealną oferującą kształcenia na kierunkach: technik farmaceutyczny, technik masażysta, terapia zajęciowa, technik fizjoterapii, technik dentystyczny oraz asystentka stomatologiczna.

Z inicjatywy słuchaczy Wielopolskiej Szkoły Medycznej, głównie kierunku fizjoterapia postał pomysł na utworzenie uczelni wyższej kształcącej kadrę medyczną.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii powstała jako pierwsza niepubliczna uczelnia wyższa w Poznaniu, kształcąca fizjoterapeutów. Celem twórców WSEiT prof. dr hab. n. med. Kazimiery Milanowskiej i mgr Violetty Musa było stworzenie uczelni o profilu medycznym.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii została utworzona w lutym 2005 roku i wpisana przez MNiSzW do rejestru uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod numerem 315.

W czerwcu 2015 roku, założyciel podjął pozytywnie zaopiniowaną przez Senat uchwałę o zmianie nazwy Uczelni przez dodanie do istniejącej nazwy imienia patrona - prof. Kazimiery Milanowskiej. Posiadanie patrona ma nie tylko wyróżnić Uczelnię wśród innych, nadać jej wyjątkową tożsamość, ale i uhonorować osobę pani prof. Kazimiery Milanowskiej.


Oferta

Kierunki:
Na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej można podjąć naukę na kierunkach:

Studia jednolite magisterskie:

Fizjoterapia + technik masażysta ( bez dodatkowych opłat )

Studia I stopnia

Higiena dentystyczna + technik elektroradiolog ( bez dodatkowych opłat )

Studia podyplomowe na kierunkach:

Wczesne wspomaganie rozwoju z elementami fizjoterapii,
Techniki terapii manualnej w dysfunkcjach narządu ruchu,
Masaż w rehabilitacji i odnowie biologicznej
Kompetencje pedagogiczne,
Edukacja i terapia osób z autyzmem i zespołem Aspergera
Fizjoterapia w stomatologii
Rehabilitacja dzieci i niemowląt w oparciu o metody neurofizjologiczne i edukacyjne
Gimnastyka korekcyjna i kompensacyjna w tańcu, ruchu, zabawie z elementami masażu


Słuchacze studiów podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie WSEiT mają zapewnioną opiekę administracyjną.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry