facebook

Dane teleadresowe:

Grabowa 22
61-473 Poznań
woj. Wielkopolskie

tel. +48 61 832 77 76
faks +48 61 832 77 76
Wyślij wiadomość
http://www.wseit.edu.pl

Pierwsze miejsce dla WSEiT nie jest przypadkowe. Wynik głosowania w plebiscycie potwierdził, że WSEiT, choć jest uczelnią niepubliczną, w Wielkopolsce wyróżnia się poziomem nauczania i kwalifikacjami kadry naukowej, a także dobrą atmosferą nauki i dobrymi relacjami studentów z wykładowcami.

WSEiT powstała 10 lat temu na bazie Wielkopolskiej Szkoły Medycznej, która obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Działalność uczelni ukierunkowana jest na uzyskanie jak najwyższego poziomu nauczania w sposób odpowiadający aktualnym wymogom i perspektywicznym potrzebom rynku pracy, w tym rynku europejskiego.

Uczelnia rozwija kierunki medyczne pożądane na rynku pracy. Ta wąska specjalizacja daje możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby społeczeństwa. WSEiT modyfikuje i aktualizuje programy studiów, dając studentom i absolwentom dodatkowe możliwości, np. studia II stopnia Fizjoterapia rozszerzone o studia podyplomowe „Podstawy metod neurorehabilitacyjnych”.

Dla wszystkich chcących się kształcić niezależnie od wieku Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej posiada również bogatą ofertę studiów podyplomowych i kursów, które podnoszą kwalifikacje zawodowe. W przygotowaniu programu studiów podyplomowych oraz ich realizacji biorą udział praktycy oraz firmy współpracujące z uczelnią. Od kilku lat rozwija się Centrum Kursów i Szkoleń, które obok stałych propozycji szkoleniowych organizuje kursy ze światowej sławy instruktorami: Carol Manheim czy Marty Ryanem.

Uczelnia organizuje konferencje naukowe, liczne wykłady otwarte, sympozja oraz Medyczny Poznań – cykl warsztatów dla mieszkańców Poznania.


Oferta

Studia I stopnia
Fizjoterapia
Higiena dentystyczna
Kosmetologia
Techniki dentystyczne

Studia II stopnia
Fizjoterapia
Fizjoterapia w języku angielskim

Studia podyplomowe
Fizjoterapia w geriatrii
Fizjoterapia w onkologii
Fizjoterapia w pediatrii
Fizjoterapia w sporcie
Holistyczna opieka okołoporodowa
Medyczny trener personalny
Podstawy metod neurorehabilitacyjnych
Protetyka i ortotyka w dysfunkcjach narządu ruchu
Stymulacja rozwoju dziecka - wczesne wspomaganie
Terapia manualna tkanek miękkich
Trener personalny

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry