facebook

Dane teleadresowe:

28 Czerwca 1956r. 231/239
61-485 Poznań
woj. Wielkopolskie

tel. +48 61 843 07 97
Wyślij wiadomość
http://www.wsm.poznan.pl

Wielkopolska Szkoła Medyczna została założona w 1995 roku. Obecnie jest największą i najstarszą w Wielkopolsce niepublicznych szkołą medyczną, z uprawnieniami szkoły publicznej.

W szkole realizowany jest program zatwierdzony przez Ministra Edukacji Narodowej. Oferta zawodów dostosowana została do zmieniających się warunków na rynku pracy w kraju i za granicą. Szkoła kształci na następujących kierunkach:

technik dentystyczny
technik farmaceutyczny
technik masażysta
higienistka stomatologiczna
asystentka stomatologiczna

oraz prowadzi:
Studium masażu i naturalnych metod leczniczych
Studium dla doul
Studium ziołolecznictwa NOWOŚĆ

Zaplecze dydaktyczne WSM to: pracownie specjalistyczne, sale wykładowe wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nowoczesne laboratoria i sale ćwiczeń.

Ściśle współpracujemy z Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu. Wykwalifikowana kadra dydaktyczna, której główny trzon stanowią pracownicy AWF, UM i UAM w Poznaniu to niewątpliwe atuty szkoły. Szkoła wyróżniona przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Certyfikatem „Najwyższa Jakość w Edukacji” za najwyższą jakość usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją.


Oferta

Wielkopolska Szkoła Medyczna kształci na kierunkach:

Technik dentystyczny
Technik farmaceutyczny
Technik masażysta
Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Studium ziołolecznictwa
Studium masażu i naturalnych metod leczniczych
Studium dla doul

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek. Jeżeli zauważysz nieścisłość - napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry